שירותי שיווק

פרסום | פרסם כאן
 
 
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:

שירותי שיווק

 
שירותי שיווק הנם שירותים חיוניים לעסק שלכם על מנת שיהיה "עסק חי" כלומר כור מחצבה משגשג ופורה. שירותי השיווק הללו עובדים עם מדיה חברתית, אתרי אינטרנט, והגעה למגוון מועמדים להיות הלקוחות שלכם. לשם כך, יש צורך בחברה מקצועית לתחום שירותי שיווק אשר תדע להפעיל את הכלים הנכונים למנף אתכם בהתאם לתחום העיסוק שלכם, וקהל היעד.
 
שירותי שיווק במדיה חברתית
 
נציגי החברה יבצעו עבורכם פעילויות במדיה חברתית במגוון רחב: החל מאפליקציות עם דפי נחיתה וכלה בתחזוקת עמוד העסק שלכם, כולל רישום פוסטים ועדכונים בשמכם. שירותי השיווק יאפשרו להציג אתכם ולהראות שאתם רלוונטיים וגם לחשוף אתכם לקהלים חדשים במהירות רבה.
 
שרותי שיווק מותאמים אישים
 
שירותי השיווק הרלוונטיים עבורכם ייבחרו בקפידה על סמך תחום פעילותכם. על בסיס התחום ייגזר קהל היעד שלכם, ועליו החברה תעמול על שיהיה לקוח שלכם. לחברה מגוון דרכים לממש זאת, והדרך הסבירה והמהירה ביותר היא כמובן באינטרנט. ניתן להפעיל מערכי שיווק שונים החל מהפצת דף קופץ שלכם ועד לשימוש באפליקציות או מודעות בצדי עמודים של אתרים.
 
צוות שיווק מיומן ומקצועי
 
הצוות כבר עבד עם מיטב הלקוחות, עסק בתחום למשך עשרות שנים עוד בטרם עידן האינטרנט כפי שהוא היום, ונכון גם כעת לסייע לכם להצליח בעידן המודרני. צוות השיווק כולל מוקדנים, אנשי אינטרנט ומנהלי תחום מן השורה הראשונה שיבנו לכם אפיון שיווקי ויישמו אותו אחד לאחד עד להשגת תוצאות בשטח.
 
התאמת המוצרים והשירותים שלכם לקהילה
 
בחברה ינסחו את הידע הגולמי שתביאו אתכם ויתאימו אותו כך שישמש לקוחות שונים. החברה תדאג להפיץ את השירותים או המוצרים כפי שינוסחו – כך שהמתעניינים הפוטנציאליים יגיעו לשירות ואף ירכשו מכם אותו בסבירות גבוהה.
 
ביצוע מהלכים להגברת הסיכוי ללקוחות
 
לעתים יומלץ על ביצוע מהלכים שונים שיגבירו את הסיכוי שאדם מסוים גם באמת יהיה הלקוח שלכם. כך, למשל, יומלץ על הכנת מתנה מהידע הגולמי שלכם: מוצר שבהשקעתו לא נדרשות יותר מדקות בודדות אך הוא עצמו תורם מאד למתעניין: לדוגמה – טיפים לסריגה/רקמה במידה ותירשמו לשירות מקצועי בתחום. מתנות כאלו מדרבנות מתעניינים רבים להירשם לשירות אם הם אכן רואים שאתם טובים ושכדאי להיעזר בכם.