טלמרקטינג

פרסום | פרסם כאן
 
 
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:

 טלמרקטינג

השיטה של מכירות טלפוניות הנקראת טלמרקטינג הגיעה מארה"ב. שיטה זו הינה נפוצה בעשור האחרון גם בארץ, ויש המון חברות למיקור חוץ העוסקות בתחום טלמרקטינג. נציגות השירות של הטלמרקטינג, מתקשרות ללקוח על פי רשומות שיש בידיהן, ומבצעות את השיחה הראשונה עם הלקוח  שאולי שמע על המוצר או השירות של חברה מסוימת בפעם הראשונה. כאשר  חברה מסוימת, מעוניינת לשווק מוצר חדש או שירות מסוים, מאוד נפוץ כי השיווק יתבצע באמצעות טלמרקטינג. אם תחשבו שירות שיווק באמצעות שיטת טלמרקטינג, חוסכת הרבה זמן וכסף, כמו סוכנים שיוצאים לשווק מוצרים שונים ולפגישות שונות כך שהחיסכון בדלק וזמן הוא משמעותי. מי שאף מעוניין להגדיל את כמות המכירות שלו, קרוב לוודאי שיפנה לשירות של טלמרקטינג ידוע ומוכר.
 
פנייה אל קהל היעד המתאים
 
נציגי שירות של טלמרקטינג הם מקצועיים ובעלי יכולת הבנה מהירה וכן, יכולות מכירה גבוהות במיוחד. לכל נציג מכירות, יש תסריט מכירות המתאים לשיווק של מוצר או שירות מסוים. כל בעל עסק שיש לו שירות יעיל של טלמרקטינג, יכול להתפנות לעיסוקים חשובים בעסק שלו, ולדעת שהוא בידיים טובות שמנהלות לו היטב את מערך המכירות.  התוצאות באמצעות שיווק זה הן מהירות, היות ומדובר במכירות שמשיגות תוצאות מהירות. חברות מיקור חוץ העוסקות במכירות טלפוניות, יודעות לפלח את השוק בדרך הנכונה, ולהגיע לקהל היעד המתאים. רוב בעלי העסקים, מעדיפים להפקיד את המכירות הטלפוניות בידיהן של חברות מיקור חוץ, וכך הם גם משיגים את התוצאות הטובות, וכן הם חוסכים הרבה כסף.
 
כיצד בעל עסק חוסך באמצעות שירותי טלמרקטינג?
 
אם תעסיקו עובדים שיטפלו במכירות הטלפוניות, בשיטת הטלמרקטינג, העסקה של העובד תעלה לכם הרבה יותר כסף מאשר, חברת מיקור חוץ, המשלמת לעובדיה את כל התנאים הסוציאליים. מה שכן, ישנן משמרות וחברות של טלמרקטינג העובדות 24 שעות ביממה, דבר שאי אפשר לבצע אם אתה מעסיק עובדים בעסק שלך. העובדים בחברות מיקור חוץ, הם מיומנים ועוברים הדרכה לגבי מכירה של מוצרים או שירותים מסוימים שחברות שונות מוציאות לשוק. היום, הרבה מאוד חברות נעזרות בשירותים כמו טלמרקטינג בגלל התוצאות המוכחותבהיקף המכירות.